BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 17388306

nr 1738 8306

Bordslampor

Ett par, Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, Bumling, mässing. Höjd: 55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:28:00

Mässing